Podstrona GłównaO WITRYNIE
    Witryna ta ukazała się w internecie 25VII2006. Początki jej sięgają jednak trochę dalej. Właśnie lata w nawiasie u dołu strony startowej mówią dopiero o źródłach, które tkwią w 2001 roku, bo wtedy trafiła do moich rąk, oczywiście nie przypadkiem, publikacja wydawnictwa o HTML-u ale 4.0. To spowodowało szereg późniejszych problemów z tą witryną gdyż podręcznik ten skupiał się raczej na przestarzałej specyfikacji. A jak bystry obserwator zauważył obecnie moja witryna spełnia standard XHTML 1.0. Stąd czas powstawania tego serwisu trzeba podzielić na lata przed wprowadzeniem CSS, czyli lata w nawiasie (zamknięty już rozdział) i lata z włączeniem CSS.

    Po tym wstępie można opisać częściowo sposób poruszania się po mojej witrynie. Pewnie od razu rzucają się w oczy inne kolory odsyłaczy. Dlatego warto je w tym miejscu opisać. Są to:

    Dodatkowo warto wspomnieć że kolory wyświetlania zawartości witryny są odwrócone bo tekst jest jaśniejszy niż tło choć wierzę, że czytelność i Wasz wzrok na tym nie ucierpi. :-)

    Odnośnie zamieszczonej galerii, jak i dziale Modelarskim, a także dziale gier - wszystko jest zamieszczone na stronach głównych tychże.

    Historia wprowadzanych zmian, poza opisaniem co się zmieniło i kiedy, informuje Użytkownika także o wersji strony. Jest to istotne ze względu na to, że Użytkownik wie mniej więcej w jakiej fazie znajduje się strona i czy to co autor chciał zamieścić i opublikować znajduje się na serwerze. Przy czym cyfra po ostatniej kropce informuje o wersji oznaczonej cyfrą po przedostatniej kropce itd. itd.

 

Podziekowania

 

    - Tomkowi S., bez którego ten serwis nigdy nie znalazłby się w sieci, choć obecnie po wielkich trudnościach jest w sieci już na innym serwerze :).

    - Rodzicom, którzy dbali(-ją) o niecyfrowe potrzeby człowieka.

    - Bratowi Maćkowi, który może nie jest autorem, jak pamiętam, żadnego zdjęcia, (od niedawna to już nieprawda :-)) ale bez którego nie byłoby wielu z fotografii, ponieważ często mi towarzyszył na ,,foconkach'', a było to bardzo miłe towarzystwo [:-)]

    - Wszystkim betatesterom (proszę mi wierzyć ale w html-u (od niedawna też w php) też trzeba sprawdzać...), a w szczególności Maro^ oraz dj.emdsd40.

    - Jamesowi Socolowi za opracowanie skryptu uniemożliwiającego powtórne zapisanie komentarza po odświeżeniu strony - Bardzo ale to bardzo dziękuję Panu!Podstrona Główna